Bezpiecznik Power LAB MCB 50A MCB2P-50DC
SKU:
5905947740413-
Kategorie: Komponenty i Akcesoria PV, Zabezpieczenia do magazynów energii (AC/DC)
Producent: Power LAB
Opis produktu
Bezpiecznik MCB Power LAB 50A
Pewne zabezpieczenie
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Dwa lata gwarancji
Do magazynów energii i fotowoltaiki
Do pobrania
pobieŌ plik
pobieŌ plik
Specyfikacja techniczna
| Biegun | 2P |
|---|---|
| Liczba biegunów | 2P |
| PrÄ d ramy | 125A |
| PrÄ d znamionowy | 50A |
| Znamionowe napiÄcie robocze (DC) | 200V |
| Znamionowe napiÄcie izolacji | 1200V |
| Znamionowe napiÄcie wytrzymywania impulsu | 6kV |
| ZdolnoÅÄ wyÅÄ czania | 10kA |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Typ wyzwalania | Termiczno-magnetyczny |
| Å»ywotnoÅÄ elektryczna | 300 cykli |
| Å»ywotnoÅÄ mechaniczna | 9700 cykli |
| Kategoria przepiÄcia | III |
| StopieÅ zanieczyszczenia | 3 |
| Ochrona przed wnikaniem | IP40, Port okablowania IP20 |
| OdpornoÅÄ na wilgoÄ i ciepÅo | Klasa 2 |
| Zakres przekroju przewodów do zacisków | 2,5 – 35 mm2 |
| Moment dokrÄcania zacisków | 2,0 – 3,5Nm |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +70°C |
| Temperatura otoczenia | -40°C ~ +85°C |
| Metoda instalacji | DIN |
| Standard | IEC60947-2 |
