Magazyn energii Power LAB outdoor 100kWh HV
Kategorie: Dla firm (C&I), Magazyny energii
Producent: Power LAB
Opis produktu
Zewnętrzne magazyny energii od Power LAB łączą styl i funkcjonalność. Dzięki zastosowanej obudowie i rozwiązaniom zawartym w jej wnętrzu, magazyn jest odporny na warunki atmosferyczne.
Wewnątrz magazynu znajduje się przestrzeń przystosowana do zamontowania inwertera Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Sam magazyn jest niewielkich rozmiarów i jego podstawa mieści się na standardowej palecie co pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Wstępnie złożona konstrukcja pozwala zaoszczędzić czas i koszt samej instalacji magazynów energii.
Przedstawione rozwiązanie może mieć różne parametry, zależnie od wymagań klienta, a sam system magazynu można łatwo rozbudować.
Moduł baterii LiFePO4
Ograniczanie mocy szczytowej
System zarządzania ogniwami
Specyfikacja techniczna
| Napięcie nominalne | 2 x 512V lub 1 x 1024V |
|---|---|
| Pojemność magazynu energii | 100 kWh |
| Lokalizacja montażu | Outdoor |
| Typ systemu | Niskonapięciowy |
| Rekomendowane maksymalne natężenie | 100A |
| Sposób montażu | Wolnostojący |
| Rekomendowana maksymalna moc | 51.2kW |
| Temperatura pracy | -30°C do +60°C |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | (1711+150) x 1200 x 1000 (mm) |
| Waga | 1120kg – masa kontenera z magazynami energii |
| Materiał | Stal galwanizowana |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Waga | 300 kg |
|---|
