Magazyn Energii Power LAB 7,5kWh 51,2V LV
Opis produktu
NiskonapiÄciowe magazyny energii PowerLAB to idealne rozwiÄ
zanie dla tych, którzy szukajÄ
bezpiecznego i wydajnego systemu do przechowywania energii. Model 7,5 kWh 51,2V oparty na technologii LiFePo4 zapewnia dÅugÄ
ÅŒywotnoÅÄ, stabilnoÅÄ i niezawodnoÅÄ dziaÅania.
NapiÄcie 51,2V
NiskonapiÄciowa konstrukcja minimalizuje ryzyko przepiÄÄ i uÅatwia integracjÄ z systemami fotowoltaicznymi oraz inwerterami.
Inteligentne zarzÄ
dzanie
System BMS monitoruje magazyn, chroniÄ c przed przeÅadowaniem i nadmiernym rozÅadowaniem oraz optymalizujÄ c jego wydajnoÅÄ.
ModuÅowa budowa
Åatwa rozbudowa o kolejne jednostki pozwala dostosowaÄ magazyn energii do rosnÄ cych potrzeb uÅŒytkownika i zwiÄkszyÄ jego pojemnoÅÄ.
Bezpieczna technologia LiFePo4
Ogniwa LiFePo4 gwarantujÄ stabilnoÅÄ termicznÄ , odpornoÅÄ na przegrzanie i dÅugÄ ÅŒywotnoÅÄ, zapewniajÄ c bezpieczne uÅŒytkowanie.
PojemnoÅÄ 10 kWh
Pozwala efektywnie magazynowaÄ energiÄ z fotowoltaiki, zwiÄkszajÄ c autokonsumpcjÄ i zmniejszajÄ c zaleÅŒnoÅÄ od sieci energetycznej.
Specyfikacja techniczna
| Typ systemu | NiskonapiÄciowy |
|---|---|
| PojemnoÅÄ magazynu energii | 7,5 kWh |
| NapiÄcie nominalne | 51,2V |
| NatÄÅŒenie znamionowe | 50A |
| Max natÄÅŒenie | 120A@30 s |
| Max moc | 6144W@30 s |
| DoD | 95% |
| Komunikacja | DomyÅlnie protokóŠPylontech przez CAN/RS485 |
| Kompatybilne inwertery | DEYE, Sofar, Growatt, Victron, Foxess, Solis, SMA, LUXPOWER, Sermatec, Renac, TBB POWER, Goodwe, IMEON, etc. |
| MoÅŒliwoÅÄ podÅÄ czenia kolejnych magazynów równolegle | Max 16 jednostek |
| Zakres temperatury pracy rozÅadowania | -10°C do +55°C |
| Zakres temperatury pracy Åadowania | +5°C do +55°C |
| Lokalizacja montaÅŒu | Indoor |
| Sposób montaÅŒu | Wieszany na Åcianie, WolnostojÄ cy |
| Gwarancja | 10 lat |
| Certyfikaty | CE, UN38,3, IEC62619, IEC62040-1, UL1973, IEC62477 |
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 44 × 81 cm |
