Ładowarka LiFePO₄ Power LAB 146V 6A
Opis produktu
Power LAB PL1200W to nowoczesna ładowarka dedykowana akumulatorom LiFePO4, zapewniająca precyzyjne i bezpieczne ładowanie. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej minimalizuje straty energii, a trwała konstrukcja gwarantuje długą żywotność urządzenia. Kompaktowy design sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zastosowań mobilnych, jak i stacjonarnych.
Zabezpieczenie przed zwarciem
Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Do akumulatorów LiFePO4
Odporność na temperaturę
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
Specyfikacja techniczna
| Moc ładowarki | 1200W |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 146V DC |
| Prąd wyjściowy | 6A |
| Napięcie wejściowe | 110-240V AC, 50/60Hz |
| Znamionowe napięcie akumulatora | 128V |
| Waga | 4,3 kg |
| Wymiar (dł. x szer. x wys. mm.) | 263 x 150 x 90 |
| Stopień ochrony obudowy | IP22 |
