Jednostka sterująca Power LAB PDU HV 1500V 250A
Opis produktu
Jednostka sterująca do magazynu wysokonapięciowego. Kompatybilna z większością inwerterów i PCS z listy PTPIREE (DEYE, Enjoy, Yunt, Kehua, etc.)
Urządzenie uzbrojone w niezawodny system BMS. Ilość baterii w szeregu dobierana indywidualnie.
Do magazynów LiFePO₄
Wysoka wydajność
Możliwość rozbudowy
Komunikacja CAN/RS485
Aplikacja mobilna
Power LAB ESS
Monitoruj pracę magazynu energii w czasie rzeczywistym, sprawdzaj parametry systemu oraz kontroluj kluczowe funkcje jednostki sterującej Power LAB PDU bezpośrednio z aplikacji mobilnej.
- Wersja: 1.0.0
- Rozmiar: 24 MB
- System: Android
Do pobrania
pobież plik
pobież plik
Specyfikacja techniczna
| Napięcie maksymalne | 1500V |
|---|---|
| Typ systemu | Wysokonapięciowy |
| Lokalizacja montażu | Indoor, Outdoor |
| Natężenie maksymalne | 200A |
| Sposób montażu | Szafa RACK |
| Max ilość obsługiwanych baterii | Dobierana indywidualnie |
| Komunikacja | CAN/RS485 |
| Zabezpieczenie AC | MCB C63 |
| Zabezpieczenie DC | MCCB 1600VDC / 250A |
| Wyświetlacz LCD | Opcjonalnie |
| Zakres temperatury pracy | -30° ~ 60°C |
| Kompatybilne inwertery | GROWATT, Goodwe, Ginlong (Solis), DEYE, Megarevo, INVT, SRNE, Afore, Sunways, Integ M |
| Waga | 30 kg |
|---|
