Inwerter hybrydowy SunSynk 12kW
Opis produktu
Trójfazowe hybrydowe falowniki magazynujące Sunsynk to wysoce wydajne narzędzia do zarządzania energią w zastosowaniach związanych z sieciami trójfazowymi. Falowniki te pozwalają użytkownikowi kontrolować przepływ energii z wielu źródeł, takich jak energia słoneczna, główne sieci elektryczne i generatory, a także skutecznie magazynować i dostarczać energię elektryczną do aplikacji.
Falowniki mogą obsługiwać i równoważyć obciążenie, co oznacza, że można mieć 20% podłączone do jednej fazy, 20% do drugiej i 60% do trzeciej fazy, a to nadal zapewnia idealną rotację faz. Żaden inny falownik w swojej klasie nie oferuje tej funkcji.
Dane techniczne:
Cechy:
| Model | SYNK-12K-SG04LP3 |
| Rodzaj produktu | Inwerter hybrydowy |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Temperatura otoczenia | – 45°C ~ 60°C (obniżanie wartości znamionowych >45°C) |
| Poziom ochrony | Klasa I |
| Tryb ładowania | |
| Napięcie baterii | 48V (40V ~ 60V) |
| Prąd baterii | 240A (maks.) |
| Napięcie wejściowe AC | 3L/N/PE 220/380Vac, 400Vac |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy wejścia AC | 18.2A |
| Maks. Prąd wejściowy AC | 27,3A (maks.) |
| Maks. Moc wejściowa prądu przemiennego | 13200 W |
| Maks. Pozorna moc wyjściowa | 13200VA |
| Napięcie wejściowe PV | 550 V (160 V ~ 800 V ) |
| Napięcie wejściowe MPPT | 200 V ~ 650V |
| Prąd wejściowy PV | 26A + 13A |
| Maks. Moc wejściowa fotowoltaiki | 15600 W |
| Maks. PV Isc | 34A + 17A |
| Praca on-grid | |
| Napięcie wyjściowe AC | 3L/N/PE 220/380Vac, 400Vac |
| Częstotliwość wyjściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy wyjścia AC | 18.2A |
| Maks. Prąd wyjściowy AC | 27,3A (maks.) |
| Maks. Moc wyjściowa prądu przemiennego | 13200 W |
| Moc znamionowa wyjściowa prądu przemiennego | 12000 W |
| Współczynnik mocy wyjściowej AC | 0,95 prowadzi do opóźnienia 0,95 |
| Maks. AC Isc | 75A |
| Napięcie rozładowania akumulatora | 40 V ~ 60V |
| Prąd rozładowania akumulatora | 240A (maks.) |
| Moc rozładowania akumulatora | 12000 W |
| Praca off-grid | |
| Napięcie wyjściowe AC | 3L/N/PE 220/380Vac, 400Vac |
| Częstotliwość wyjściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy wyjścia AC | 18.2A |
| Moc znamionowa wyjściowa prądu przemiennego | 12000 W |
| Maks. Ciągły prąd przelotowy AC | 45A |
| Szczytowa moc wyjściowa | 24000 W (10 sekund) |
| Napięcie rozładowania akumulatora | 40 V ~ 60V |
| Maks. Prąd rozładowania | 240A (maks.) |
| Zgodność | VDE-AR-N 4105:1028-11; DINVDE V 0124-100:2020-06; IEC/ EN62109-1/2:2010; IEC/EN62109-1/2:2011 |
- Akumulator niskonapięciowy 48 V.
- Projekt bazujący na transformatorze izolującym.
- 6 przedziałów czasowych ładowania/ rozładowania baterii.
- Maksymalny prąd ładowania/rozładowania 240A.
- Kontrola częstotliwości.
- Do 10 falowników połączonych równolegle.
- Połączenie DC i AC do modernizacji istniejącego układu słonecznego.
- Wspiera magazynowanie energii z generatora diesla.
- Interaktywny wyświetlacz.
- Wieloletnia gwarancja.
- Długość: 87.5cm Szerokość: 59.0cm Wysokość: 42.5cm
Do pobrania
Katalog produktu PL
pobież plik
Katalog produktu ENG
pobież plik
Instrukcja obsługi PL
pobież plik
Instrukcja obsługi ENG
pobież plik
Specyfikacja techniczna
| Typ inwertera | Niskonapięciowy |
|---|---|
| Ilość faz | 3F |
| Moc Inwertera | 12kW |
| Waga | 30 kg |
|---|
