Inwerter hybrydowy DEYE 8kW LV 3F
Opis produktu
SUN-8K-SG04LP3 | 8kW | Trzy fazy | 2 MPPT | Inwerter Hybrydowy | Akumulator niskiego napięcia
SUN 5/6/8/10/12K-SG to zupełnie nowy trójfazowy inwerter hybrydowy o niskim napięciu akumulatora 48V, zapewniający bezpieczeństwo i niezawodność systemu. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokiej gęstości mocy, ta seria obsługuje stosunek DC/AC 1,3, co pozwala zaoszczędzić na inwestycjach w urządzenie. Obsługuje trójfazowe niezbalansowane wyjście, rozszerzając scenariusze aplikacji. Wyposażony w port CAN (x2) BMS i równoległy, x1 port RS485 dla BMS, x1 port RS232 do zdalnego sterowania, x1 port DRM, co czyni system inteligentnym i elastycznym. Instrukcja inwertera do pobrania:Inwerter hybrydowy
- Akumulator niskiego napięcia 48 V, konstrukcja izolacji transformatora
- 6 okresów ładowania/rozładowania akumulatora
- Maks. prąd ładowania/rozładowania 240A
- Kontrola spadku częstotliwości, maks. 16 sztuk równolegle
- Para DC i para AC w celu modernizacji istniejącego systemu słonecznego
- Wspieraj magazynowanie energii z generatora diesla
- Obsługuje trójfazowe niezbalansowane wyjście;
- Unikalna aplikacja Smart Load i funkcja golenia szczytowego Grid
Do pobrania
pobież plik
Katalog produktu ENG
pobież plik
pobież plik
pobież plik
Specyfikacja techniczna
| Typ inwertera | Niskonapięciowy |
|---|---|
| Ilość faz | 3F |
| Moc Inwertera | 8kW |
| Ilość MPPT | 2 |
| Zakres napięcia MPPT | 200 – 650V |
| Maksymalny prąd ładowania | 180A |
| Maksymalna wydajność | 97.60% |
| Komunikacja | CAN, RS485 |
| Temperatura pracy | -40℃ – +60℃ |
| Hałas | <30dB |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wymiary | 330 x 580 x 232 mm |
| Waga | 30 kg |
|---|
