Inwerter hybrydowy DEYE 6kW LV 3F
Opis produktu
Inwerter hybrydowy SUN-6K-SG03LP3-EU, nadaje się do zastosowań domowych i lekkich komercyjnych, maksymalizując własne zużycie energii słonecznej i zwiększając odporność na energię. W ciągu dnia system fotowoltaiczny wytwarza energię elektryczną, która będzie początkowo dostarczana do odbiorników. Następnie nadmiar energii ładuje akumulator przez SUN-6K-SG03LP3-EU. Wreszcie zmagazynowana energia może zostać uwolniona, gdy obciążenia tego wymagają. Akumulator może być również ładowany przez generator diesla, aby zapewnić nieprzerwane zasilanie w przypadku awarii sieci.
Do pobrania
pobież plik
Katalog produktu ENG
pobież plik
pobież plik
Instrukcja obsługi ENG
pobież plik
Specyfikacja techniczna
| Typ inwertera | Niskonapięciowy |
|---|---|
| Ilość faz | 3F |
| Moc Inwertera | 6kW |
| Ilość MPPT | 2 |
| Zakres napięcia MPPT | 150V – 425V |
| Wydajność MPPT | >99% |
| Max prąd ładowania | 135A |
| Max prąd rozładowania | 135A |
| Maksymalna wydajność | 97.60% |
| Efektywność energetyczna | 96.50% |
| Komunikacja | CAN, RS232, RS485 |
| Tryb monitorowania | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (opcjonalnie) |
| Zakres temperatury | od -40 do +60℃ |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Hałas | <30dB |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.) | 330×580×232 (mm) |
| Waga | 25kg |
| Waga | 30 kg |
|---|
