Akumulator LiFePO₄ Power LAB 76.8V 300Ah
Opis produktu
Akumulator LiFePO4 76.8V 304Ah w wersji premium to nowoczesne i niezawodne źródło zasilania o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażony w moduł Bluetooth i polską aplikację, umożliwia wygodne monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym. Obsługuje szybkie ładowanie, automatyczne podgrzewanie ogniw i montaż w dowolnej pozycji. Posiada również komunikację CAN z Victronem. Akumulator jest idealny do silników elektrycznych, zasilania awaryjnego, łodzi, jachtów, kamperów, skuterów, maszyn czyszczących i wielu innych zastosowań.
Bardzo wysoka wydajność, oraz żywotność 6000 cykli.
Automatyczne podgrzewanie w momencie, w którym BMS odnotuje ujemną temperaturę wewnątrz akumulatora.
Akumulator może być ładowany prądem o wartości 0.5C-1C.
Możliwość śledzenia statystyk akumulatora na bieżąco dzięki wyświetlaczowi.
Pozwala na precyzyjne sterowanie ładowaniem i rozładowywaniem baterii przez system Victron.
Specyfikacja techniczna
| Materiał obudowy | Metalowa (stal / aluminium) |
|---|---|
| Pojemność | 300Ah |
| Napięcie nominalne | 76,8V |
| Rekomendowane max natężenie | 150A |
| Moc maksymalna | 11,52kW |
| Żywotność | 6000 cykli, 25°C – 70% DoD |
| Komunikacja | Bluetooth, CAN |
| LCD | Tak |
| Temperatura rozładowania | od -20°C do +55°C |
| Temperatura ładowania | od +5°C do +55°C |
| Gwarancja | 5 lat |
| Terminal | M8 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Waga | 155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 101 × 40,3 × 23,6 cm |
