Akumulator LiFePO₄ Power LAB 51.2V 300Ah
Opis produktu
Akumulator LiFePO4 51,2V 300Ah to nowoczesne i niezawodne źródło zasilania o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażony w moduł Bluetooth i polską aplikację, umożliwia wygodne monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym. Obsługuje szybkie ładowanie, automatyczne podgrzewanie ogniw i montaż w dowolnej pozycji. Posiada również komunikacja CAN z Victronem. Akumulator jest idealny do silników elektrycznych, zasilania awaryjnego, łodzi, jachtów, kamperów, skuterów, maszyn czyszczących i wielu innych zastosowań.
Bardzo wysoka wydajność, oraz żywotność 6000 cykli.
Automatyczne podgrzewanie w momencie, w którym BMS odnotuje ujemną temperaturę wewnątrz akumulatora.
Akumulator może być ładowany prądem o wartości 0.5C-1C.
Możliwość śledzenia statystyk akumulatora na bieżąco dzięki wyświetlaczu.
Pozwala na precyzyjne sterowanie ładowaniem i rozładowywaniem baterii przez system Victron.
Specyfikacja techniczna
| Pojemność | 300Ah |
|---|---|
| Natężenie znamionowe | 200A |
| Napięcie nominalne | 51,2V |
| Materiał obudowy | Metalowa (stal / aluminium) |
| Żywotność | 6000 cykli 25°C – 70% DoD |
| Komunikacja | Bluetooth, CAN |
| Temperatura rozładowania | od -5°C do +55°C (bez mat grzewczych) od -20°C do +55°C (z matami grzewczymi) |
| Temperatura ładowania | od +5°C do +55°C (bez mat grzewczych) od -20°C do +55°C (z matami grzewczymi) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Terminal | M8 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Waga | 115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 79,1 × 40,7 × 27,2 cm |
