Akumulator LiFePO₄ Power LAB 38.4V 105Ah
SKU:
5905947741243
Kategorie: 38,4V, Akumulatory
Zastosowanie: Kampery, Maszyny czyszczące, Przyczepy kempingowe, Wózki widłowe
Producent: Power LAB
Opis produktu
Akumulator LiFePO4 38,4V 105Ah to nowoczesne i niezawodne źródło zasilania o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażony w moduł Bluetooth i polską aplikację, umożliwia wygodne monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym. Obsługuje szybkie ładowanie, automatyczne podgrzewanie ogniw i montaż w dowolnej pozycji. Posiada również komunikacja CAN z Victronem. Akumulator jest idealny do silników elektrycznych, zasilania awaryjnego, łodzi, jachtów, kamperów, skuterów, maszyn czyszczących i wielu innych zastosowań.
Wysoka wydajność
Bardzo wysoka wydajność, oraz żywotność 6000 cykli.
Bezpieczna technologia LiFePo4
Ogniwa LiFePo4 gwarantują stabilność termiczną, odporność na przegrzanie i długą żywotność, zapewniając bezpieczne użytkowanie.
System podgrzewania ogniw
Automatyczne podgrzewanie w momencie, w którym BMS odnotuje ujemną temperaturę wewnątrz akumulatora.
Możliwość szybkiego ładowania
Akumulator może być ładowany prądem o wartości 0.5C-1C.
Opcjonalny wyświetlacz LCD
Możliwość śledzenia statystyk akumulatora na bieżąco dzięki wyświetlaczu.
Komunikacja CAN z Victronem
Pozwala na precyzyjne sterowanie ładowaniem i rozładowywaniem baterii przez system Victron.
Specyfikacja techniczna
| Pojemność | 105Ah |
|---|---|
| Napięcie nominalne | 38,4V |
| Materiał obudowy | Metalowa (stal / aluminium) |
| Natężenie znamionowe | 100A |
| Żywotność | 6000 cykli 25°C – 70% DoD |
| Komunikacja | Bluetooth, CAN |
| Temperatura rozładowania | od -20°C do +55°C |
| Temperatura ładowania | od +5°C do +55°C |
| Gwarancja | 5 lat |
| Terminal | M6 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Waga | 33,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 39,5 × 27,6 cm |
