Akumulator LiFePO₄ Power LAB 12.8V 100Ah
Opis produktu
Akumulator LiFePO4 12.8V 100Ah to nowoczesne i niezawodne źródło zasilania o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażony w moduł Bluetooth i polską aplikację, umożliwia wygodne monitorowanie parametrów w czasie rzeczywistym. Obsługuje szybkie ładowanie, automatyczne podgrzewanie ogniw i montaż w dowolnej pozycji. Posiada również komunikacja CAN z Victronem. Akumulator jest idealny do silników elektrycznych, zasilania awaryjnego, łodzi, jachtów, kamperów, skuterów, maszyn czyszczących i wielu innych zastosowań.
Bardzo wysoka wydajność, oraz żywotność 6000 cykli.
Automatyczne podgrzewanie w momencie, w którym BMS odnotuje ujemną temperaturę wewnątrz akumulatora.
Akumulator może być ładowany prądem o wartości 0.5C-1C.
Możliwość śledzenia statystyk akumulatora na bieżąco dzięki wyświetlaczowi.
Pozwala na precyzyjne sterowanie ładowaniem i rozładowywaniem baterii przez system Victron.
Specyfikacja techniczna
| Napięcie nominalne | 12,8V |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP65 |
| Materiał obudowy | Metalowa (stal / aluminium) |
| Pojemność | 100Ah |
| Natężenie znamionowe | 100A |
| Żywotność | 6000 cykli 25°C – 70% DoD |
| Wyświetlacz | Opcjonalnie zewnętrzny wyświetlacz do monitorowania parametrów akumulatora |
| Komunikacja | Bluetooth, CAN |
| Temperatura rozładowania | od -20°C do +55°C |
| Temperatura ładowania | +5°C do +55°C |
| Klasa ochrony | IP65 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Terminal | M6 |
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,4 × 31 × 15,5 cm |
