O Nas

/
O firmie

Kim jesteśmy?

Od wielu lat zajmujemy się projektami magazynowania energii na bazie bezpieczniej technologii ogniw LiFePo4. Realizujemy komercyjne projekty na zamówienie, oraz produkujemy przydomowe magazyny energii. Dzielimy się naszą pasją i wiedzą z naszymi partnerami handlowymi oraz klientami.

Co nas wyróżnia?

Produkcja magazynów w Polsce to kontrola jakości od samego początku procesu.  Innowacyjność, oraz ciągłe dążenie do doskonałości. Nasze projekty i produkty dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Dzięki naszemu R&D, jesteśmy w ciągłym rozwoju. Stawiamy na przyszłość.

Dlaczego my?

Posiadając produkty Power LAB, masz bezpieczeństwo, serwis i wsparcie Polskiej firmy. Nie musisz się martwić o gwarancję. Mamy na miejscu wszystkie niezbędne podzespoły do ewentualnego serwisu urządzeń. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z partnerami z Chin. Dzięki wieloletniej współpracy, mamy niezachwiany łańcuch dostaw ogniw LiFePo4 oraz podzespołów do naszych projektów i komercyjnych magazynów energii.

Kontener z instalacją
O firmie

Nasza misja

Produkcja magazynów energii to ogromne wyzwanie. Od momentu pomysłu na produkt, poprzez projektowanie, produkcję i wdrożenie. Jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie. Każdy z obszarów wymaga zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin.

Biuro projektowe, obróbka metalu, cięcie laserem, dobór ogniw LiFePo4, oraz elektroniki czuwającej nad wydajnością magazynu. Rozmowy z kontrahentami, wyjazdy do Chin, godziny rozmów, telefonów, spotkań projektowych online, aby dopracować każdy szczegół. Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja klienta

Opinie

Co mówią klienci

Więcej opini na naszym Facebooku!
Hieronim
Cytat ikona

Zdecydowaliśmy się na Power LAB 11kWh. Bateria jak bateria – działa. Cena była bardzo dobra, bo bez pośredników, od razu od producenta.

Dawid
Cytat ikona
Fajnie, że można zamówić magazyn energii od Polskiego producenta. Goście się znają na rzeczy i są kompetentni.
Scroll to Top
Scan the code